MOBİL UYGULAMA GİZLİLİK BİLDİRİMİ

RitimUS Eğitim Oyunları ve Yazılım Bilişim Teknolojileri A.Ş. olarak geliştirdiğimiz mobil uygulamamıza hoş geldiniz. Bu uygulamada yer alan bilgilerin, malzemelerin, görsel ve işitsel unsurların, tasarımların, fikirlerin, düzenlemelerin telif hakkı aksi açıkça belirtilmedikçe yukarıda unvanını belirttiğimiz şirketimize aittir. Bu uygulamayı ziyaret edenlerin kişisel veri ve bilgi güvenliği bizim için önemlidir. Bu metni, sizleri gizlilik politikamızla ilgili bilgilendirmek için hazırladık, lütfen dikkatlice okuyunuz. Uygulamayı indirdiğinizde gizlilik politikamızı kabul etmiş olursunuz. Gizlilik politikamızı kabul etmiyorsanız uygulamayı indirmeyebilir veya kullanmayabilirsiniz.

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Bu gizlilik politikası, politikanın yayınlanmış olduğu çevrimiçi mecralarda verilen veya toplanan bilgilerin ele alınma şeklini açıklamaktadır. Ayrıca, üçüncü taraf siteleri veya platformlarında kullanıma sunduğumuz uygulamaların kullanılmasıyla bağlantılı olarak tarafınıza açıklanmaları durumunda bu uygulamalarda verilen veya elde edilen bilgilerin ele alınma şeklini de açıklamaktadır. Bu gizlilik politikasını kanunlara uygun olarak uygulamaktayız.

GİZLİLİK POLİTİKASINDA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

Yeni teknolojilere, değişen mevzuata uygun hareket etmek için yayınladığımız gizlilik politikamızı herhangi bir zamanda değiştirebilir ve güncelleyebiliriz. Yaptığımız değişikliklerde onayınızı almamız gereken bir durum olursa size başvuracağız.Lütfen gizlilik politikamızı belli periyodlar dâhilinde gözden geçiriniz ve kontrol ediniz. Bu husus sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişiklik ve güncellik yapmamızdan sonra uygulamayı kullanmaya devam etmeniz, yaptığımız değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

BİZE ULAŞIN
Gizlilik politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz veya açıklamanız varsa lütfen bize bir e-posta gönderiniz.Kişisel verilerinizle ilgili silme, güncelleme gibi herhangi bir talebiniz varsa lütfen bize bir e-posta gönderiniz.RitimUS Eğitim Oyunları ve Yazılım Bilişim Teknolojileri A.Ş.
info@ritimus.com