Hakkımızda

Her çocuk özeldir ve onu özel kılan yeteneklere sahiptir. Bu yetenekleri oyunlar ile ortaya çıkaran ve geliştiren RitimUS Çocuk Eğitim Platformu geleceğin iyi ve başarılı çocuklarının yetişmesi adına eğitim dünyasındaki yerini almıştır.

4 SINIF KADEMESİ
80 OYUN - 1600 BÖLÜM
ANALİZ VE RAPORLAMA
SKOR TABLOSU

RitimUS Nedir?

Görsel 4
Amacımız
RitimUS oyunların en temel amacı okul öncesinden başlayıp ortaokula gelene kadar her öğrencinin sözel sayısal, işitsel, görsel ve kinestetik becerilerine katkı sunarak buna hizmet eden zeka türlerini desteklemektir.
Question mark icon thinking of solution
Neden Yapıyoruz?
Eğitim, bizi iyi bir insan haline getiren en önemli sürecin adıdır. Bu sebeple eğitim insanlığın kendini devam ettirebilmesinin tek şartıdır. Akıllı formüller ve özel grafikler ile oluşturduğumuz oyunlarımızı tüm çocukların kaliteli eğitime ulaşması için geliştiriyoruz.
Görsel 6
Güvenli Oyun Sahası
RitimUS içerisinde yer alan tüm oyunlar pedagoglar gözetiminde geliştirilmiştir. Akıllı formüller ile işleyen bir algoritmanın oluştuğu RitimUS ebeveynler ve eğitmenler için güvenli mobil oyun uygulamadır.
Görsel 7
Okul Eğitimlerinin Tamamlayıcısı
RitimUS oyunları çocukların temel öğrenim alanlarına hitap ettiği için evrensel olma özelliğini taşımaktadır. Bu sebeple RitimUS tüm dünyada gösterilen eğitim sistemlerine destekleyici oyunlardan oluşur.